facebook_pixel

Kontakt

Skontaktuj się ze mną

KIM JESTEM?

Cześć, nazywam się Mariusz Karwanecki i od 2018 roku jestem wolny finansowo. Staram się inspirować ludzi do pozytywnych zmian w życiu, poprzez edukację opartą na umiejętności zarządzania sobą w czasie, zarządzania finansami i finalnie budowania wolności finansowej. Tylko będąc wolnym finansowo możesz robić co chcesz i to z każdego miejsca na świecie. Moją inspiracją do działania są słowa Mary Oliver:

„Powiedz, co zamierzasz zrobić ze swoim jedynym, dzikim i bezcennym życiem”

 
 
Mariusz Karwanecki
  • Kierownik Projektu (certyfikowany przez PRINCE2) w Branży Automotive/IT dla VW/Audi oraz BMW w zakresie projektowania systemów autonomicznych.
  • Trener Zarządzania Sobą w Czasie, Zadaniami i Informacją z bardzo dobrymi umiejętnościami technicznymi (inżynieria mechaniczna) i organizacyjnymi.
  • Inwestor na rynku nieruchomości (od września 2018 roku wolny finansowo)
  • Ekspert Rynku Lokalnego (Kraków) w dziedzinie inwestowania na wynajem długoterminowy
  • Trener i mentor w obszarze inwestycji mieszkaniowych

ZASTRZEŻENIE PRAWNE

 

Treść niniejszego serwisu ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, a zawarte tu treści są wyrazem osobistych poglądów autora. Niniejszy serwis ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. Wszelkie decyzje finansowe i inwestycyjne podejmujesz na własną odpowiedzialność. Autor dokłada wszelkich starań, aby prezentowane treści, w tym dane liczbowe, były poprawne. Jednak mogą zdarzać się błędy i z tego tytułu autor nie ponosi odpowiedzialności.