facebook_pixel

Moje Mieszkania

01

Wielicka 81, Kraków

Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w bardzo spokojnej i zielonej okolicy w 3 piętrowym bloku. Oddane do użytku po generalnym remoncie w Październiku 2018 roku. Łączna powierzchnia mieszkania to 74m2. Istnieje możliwość przechowywania rowerów w zamkniętym pomieszczeniu. Mieszkanie jest przestronne, nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone: zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofala, pralka, żelazko, odkurzacz. Dostępne są również wszystkie sprzęty kuchenne oraz naczynia.

POKOJE

Pokoje kompletnie umeblowane
– Pokój 1 (7.8 m2)
– Pokój 2 (7.5 m2)
– Pokój 3 (11.7 m2) + dostęp do balkonu
– Pokój 4 (11.5 m2) + dostęp do balkonu
– Pokój 5 (12.3 m2)

MEDIA

Media stałe:
C.O. miejskie
Opłaty do SM
Wywóz śmieci
Internet światłowodowy do 300 Mb/s

Media zmienne – według zużycia (dzielone proporcjonalnie na ilość mieszkańców)
Woda
Energia elektryczna

LOKALIZACJA

Dogodne połączenia autobusowe i tramwajowe – 100 m od mieszkania znajduje się przystanek tramwajowy Płaszów oraz Dworzec Kolejowy Płaszów. Idealna lokalizacja dla osób pracujących w okolicy Bonarki, Solvay, Enterprise Park, galerii Kazimierz oraz studentów i pracowników Uniwersytetu Medycznego w Krakowie-Prokocimiu. Bezpośrednie połączenia tramwajowe na Kazimierz (10 min) oraz do Rynku (15 min). 50 m od mieszkania znajduje się Lidl, Poczta Polska, stacja benzynowa oraz ogrodzone boisko do piłki nożnej i koszykówki.

02

Cegielniana 26, Kraków

Mieszkanie znajduje się na skrzyżowaniu ulic Brożka i Wadowickiej na II piętrze, w bardzo spokojnej i zielonej okolicy. W bloku są 2 windy (osobowa oraz osobowo-towarowa). Mieszkanie jest bardzo komfortowe, po generalnym remoncie, oddane do użytku w styczniu 2018 roku. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą oraz 2 przedpokoje. Łączna powierzchnia mieszkania to 80m2. Mieszkanie jest przestronne, nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone: zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofala, pralka, żelazko, odkurzacz. Dostępne są również wszystkie sprzęty kuchenne oraz naczynia.

POKOJE

Pokoje kompletnie umeblowane
– Pokój 1 (10.5 m2)
– Pokój 2 (9.8 m2)
– Pokój 3 (15.8 m2) + dostęp do balkonu
– Pokój 4 (9.5 m2)

MEDIA

Media stałe:
C.O. miejskie
Opłaty do SM
Wywóz śmieci
Internet światłowodowy do 300 Mb/s

Media zmienne – według zużycia (dzielone proporcjonalnie na ilość mieszkańców)
Woda
Energia elektryczna
Gaz

LOKALIZACJA

Dogodne połączenia autobusowe i tramwajowe – 500 m od mieszkania znajduje się Pętla Tramwajowa Podgórze. Idealna lokalizacja dla osób pracujących w okolicy Bonarki, Solvay Parku, Shell Business Operations na Ruczaju, Enterprise Parku (ul. Powstańców Wielkopolskich) oraz dla studentów UJ (Campus). Bezpośrednie połączenia tramwajowe na Kazimierz (10 min) oraz do Rynku (18min). Bardzo blisko mieszkania znajdują się sklep Żabka, Lidl oraz Poczta Polska

Opinie najemców

„Wynajmuję pokój w mieszkaniu na Wielickiej. Pokój jest bardzo ładny i przytulny, dzięki czemu stanowi przyjazną przestrzeń – relaksującą i inspirującą. Reszta mieszkania jest również ładna, a przy tym także funkcjonalna. Pan Mariusz jest właścicielem bardzo kontaktowym, otwartym oraz gotowym wychodzić naprzeciw potrzebom najemców.”

Sonia Niedopytalska

Najemczyni

„Witam, chciałabym zarekomendować pokoje przy ul. Cegielnianej. Świetny kontakt z właścicielem, mieszkanie w pełni wyposażone w dogodnej lokalizacji. Przez okres wynajmu zawsze można było liczyć na Pana Mariusza. Uczciwy i godny polecenia właściciel.”

Klaudia Kucharska & Silvio Drechsler

Najemcy

KIM JESTEM?

Cześć, nazywam się Mariusz Karwanecki i od 2018 roku jestem wolny finansowo. Staram się inspirować ludzi do pozytywnych zmian w życiu, poprzez edukację opartą na umiejętności zarządzania sobą w czasie, zarządzania finansami i finalnie budowania wolności finansowej. Tylko będąc wolnym finansowo możesz robić co chcesz i to z każdego miejsca na świecie. Moją inspiracją do działania są słowa Mary Oliver:

„Powiedz, co zamierzasz zrobić ze swoim jedynym, dzikim i bezcennym życiem”

 
 
Mariusz Karwanecki
  • Kierownik Projektu (certyfikowany przez PRINCE2) w Branży Automotive/IT dla VW/Audi oraz BMW w zakresie projektowania systemów autonomicznych.
  • Trener Zarządzania Sobą w Czasie, Zadaniami i Informacją z bardzo dobrymi umiejętnościami technicznymi (inżynieria mechaniczna) i organizacyjnymi.
  • Inwestor na rynku nieruchomości (od września 2018 roku wolny finansowo)
  • Ekspert Rynku Lokalnego (Kraków) w dziedzinie inwestowania na wynajem długoterminowy
  • Trener i mentor w obszarze inwestycji mieszkaniowych

ZASTRZEŻENIE PRAWNE

 

Treść niniejszego serwisu ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, a zawarte tu treści są wyrazem osobistych poglądów autora. Niniejszy serwis ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. Wszelkie decyzje finansowe i inwestycyjne podejmujesz na własną odpowiedzialność. Autor dokłada wszelkich starań, aby prezentowane treści, w tym dane liczbowe, były poprawne. Jednak mogą zdarzać się błędy i z tego tytułu autor nie ponosi odpowiedzialności.