facebook_pixel

Kompletna Lista Kontrolna
na Zakup Nieruchomości

Jeśli się interesujesz tematem inwestowania w nieruchomości i chcesz pogłębić swoją wiedzę i zrobić kolejny krok do zbudowania wolności finansowej to jest to produkt dla Ciebie!

Oto jaką uzyskasz wiedzę:

Odkryjesz kilka kluczowych elementów strategii AMPI (Automated Model of Passive Income), które mają fundamentalny wpływ na Biznes Plan. Dzięki strategii AMPI możesz zarobić nawet 30% w skali roku od zainwestowanego kapitału własnego (ROE).

Zrozumiesz, dlaczego odpowiednia kolejność pytań oraz czynności podczas oglądania mieszkania mają kluczowe znaczenie podczas późniejszych negocjacji i dlaczego FAZA 3 często okazuje się być kluczowa w kontekście podęcia decyzji o złożeniu oferty zakupowej.

Dowiesz się, w jaki sposób podejmuję decyzje o złożeniu oferty na zakup mieszkania i jakie inne czynniki mogą zdecydować o wycofaniu oferty.

Otrzymasz także:

et|icon_check|N

3 filmy MERYTORYCZNE (60 minut MEGA wiedzy), wyjaśniające każdy punkt Listy Kontrolnej.

Wartość 3 filmów merytorycznych: 200 zł

et|icon_check|N

Listę kontrolną dla wszystkich 3 faz do wydruku i użycia, a także dodatkowy poradnik dla każdej z faz.

Wartość 3 Faz Listy Kontrolnej: 47 zł

Lista Kontrolna 247 zł

Zamów teraz pełną listę kontrolną i otrzymaj bonusy bezpłatnie!

LISTA KONTROLNA DO POBRANIA

Z kluczową wiedzą na zakup odpowiedniej nieruchomości

ZASTRZEŻENIE PRAWNE

 

Treść niniejszego serwisu ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, a zawarte tu treści są wyrazem osobistych poglądów autora. Niniejszy serwis ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. Wszelkie decyzje finansowe i inwestycyjne podejmujesz na własną odpowiedzialność. Autor dokłada wszelkich starań, aby prezentowane treści, w tym dane liczbowe, były poprawne. Jednak mogą zdarzać się błędy i z tego tytułu autor nie ponosi odpowiedzialności.